МАГ - Постреліз

Дата: . Категорія: МАГ

 

20 червня завершилася перша вступна школа проекту Майстерня Активного Громадянина.

 

Ми розпочали проект, щоб надихнути молодь робити добрі справи, втілювати в життя свої ідеї та мрії. Завдання МАГ – дати активістам дієвий інструмент особистого розвитку і підвищення ефективності власних ініціатив.

Вступна школа завершилася – і ми вдячні усім, хто допомагав нам в її проведенні: нашим спікерам – за блискучі надихаючі виступи; колективу Американського культурного центру – за комфортні умови проведення; нашим меценатам – компанії NIAR  за підтримку ресурсами; волонтерам – за їхній час та працю. Вдячні учасникам – хто долучився та прийняв участь у діалозі за допомогою онлайн-трансляції.

Проект продовжується – на черзі плануються спеціалізовані школи; присвячені виробленню навичок та детальному вивченню напрямків:
-       Проектного менеджменту;
-       Фандрайзингу;
-       Постановки цілей;
-       Особистої ефективності;
-       Роботі зі ЗМІ;
-       Роботі із органами влади;
-       Лідерства;
-       Командної роботи;
-       Стратегічному мисленню;
-       Мотивації.

Команда організаторів вірить, що отриманні знання допоможуть нашим учасникам стати кращими та змінювати світ на краще – стати справжніми МАГами добрих справ!)
Також, ми даємо можливість учасникам школи та активістам відшліфувати отримані знання, долучившись до проектів БО «ЦВІТ НАЦІЇ» або почавши свій за нашої підтримки та допомоги.
Стати членом нашої Команди просто – заповнюй анкету. Хто якщо не ми?)