Здійснимо мрію хлопчика!

Автор: Роман Ільченко. Категорія: Ми для дітей

Boy DreamНещодавно мені на пошту прийшов лист з проханням допомогти учневі 5-го класу Івану здійснити його мрію! Як виявилося Іван живе в малозабезпеченій сім'ї і батьки не можуть дозволити собі придбати комп'ютер для того щоб дитина могла розвиватися на нарівні зі своїми однокласниками. Хлопчик наполегливо трудиться і навіть зібрав невелику суму грошей здаючи металобрухт!

Якось дивно, я думав, що комп'ютер давно перестав бути предметом розкоші і його, здавалося б, може собі дозволити кожен, але як бачите друзі, це далеко від істини. І ось ми вирішили, у що б то не стало дістати Вані комп. На складі ще є трохи комплектуючих і з них можна зібрати цілком нормальний комп'ютер для приборкання навчальної програми, а може цей комп'ютер дасть перший поштовх для майбутнього генія програмування, який, безумовно, змінить світ на краще!

 Ну, загалом, щось є, а чогось і немає і тому ми звертаємося до вас, наших відданих читачей. На жаль ми все ще перебуваємо на стадії реєстрації і не маємо належного фінансування, змушені допомагати тільки своїми силами. Отже, нам необхідно дістати: Корпус, DVD привід, оперативну пам'ять DDR 1Гб, клавіатура + миша і LCD монітор. Ми приймемо будь-які ваші пожертви. Якщо ви приймете участь у нашому невеликому івенті, то мрія дитини стане реальністю. Щиро ваші, частіше цілуйтеся і обіймайтеся!

Фотокопія листа