IT - можливості

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Майбутнє України – в сфері ІТ-технологій.

 

Це – одна із небагатьох сфер, в яких ми ще здатні запропонувати щось нове та актуальне світові.
Саме тому БО «Цвіт Нації» обрав ІТ-освіту одним із пріоритетних напрямків роботи. І саме тому нас дуже радують ініціативи подібні до проекту київського програміста та ментора Дмитра Соколова - facebook.com/dimafedd
Він, спільно із однодумцями, розробив та запустив безкоштовні email-курси по програмуванню Java.  Один із курсів – для початківців; інший – для більш досвідчених програмістів.

Його курси являють собою по суті методичний посібник у вигляді серії листів, які коротко описують усі ключові знання з певної теми. Матеріал також слугує інструментом для підготовки до співбесіди, оскільки допомагає пригадати усі необхідні знання по Java.
За словами самого Дмитра: «Програма вийшла дуже насиченою, крім Java, доступно пояснюється робота багатьох фундаментальних речей, таких як Алгоритми, HTTP, TCP, UDP протоколы, Web 2.0, та інше. Отримані знання допоможуть заповнити пробіли в базових темах розробки та розкрити внутрішню роботу багатьох процесів в Java API и web-розробки в цілому».

Важливим є те, що досі в Україні ніхто масово не робив подібних курсів по програмуванню у Java. Глибоко переконаний, що чим більше буде подібних ініціатив – тим більше українців зможуть отримати нові знання та тим більше із них стануть конкурентоздатними на світовому ринку. Реалізують себе та свої мрії. Дмитро Соколов дає можливість активним людям реалізувати свої мрії. Теж саме робить і «Цвіт Нації» - надаємо можливості тим, хто їх найбільше потребує. Тому нам по дорозі із Дмитром і такими як він.