Молодь майбутнього

Автор: Адміністрація сайту Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Youth futureДрузі! Благодійний фонд «Цвіт нації» оголошує про старт нового національного проекту – «Молодь майбутнього». Сучасний світ вимагає від людини комп’ютерної грамотностітавміння використовувати досягнення інформаційних технологій. Без належних знань у цій сфері надзвичайно важко взаємодіяти із соціумом, отримувати нові знання, дізнаватися про можливості для свого розвитку тазабезпечити гідне робоче місце. У той же час значна частина українців позбавлена такої можливості. В XXI сторіччі українські діти – наше майбутнє – не мають життєвонеобхідних навичок комп’ютерної грамотності та доступу до новітніх інформаційних технологій. Діти із соціально незахищених сімей (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей), діти-інваліди особливо вразливі. Чи можемо ми дозволити собі втратити це покоління? Якою може бути майбутнє країни, у якій десятки тисяч дітей не мають майбутнього?

Інформаційні технології – це також і та ніша, в якій успіху досягти можливо, незалежно від фізичного стану. Це доводять сотні працівників із обмеженими фізичними можливостями своєю працею у провідних ІТ - компаніях по всьому світу. Українські програмісти визнаються кваліфікованими спеціалістами у цій сфері. Підтримка ІТ- сфери та інформаційної освіти може стати стратегічним напрямком в розвитку України. Ідея проекту - створення безкоштовної школи інформаційних технологій з розгалуженою мережею класів по всій Україні для соціально обездолених дітей та дітей інвалідів. Метою Національного проекту «Молодь майбутнього» є створення рівноправних умов для соціально-обездолених дітей та дітей інвалідів на ринку праці.Надати їм безкоштовні знання з інформаційних технологій. Забезпечити найкращих випускників проекту робочими місцями.

Школи включатимуть наступні напрямки підготовки:

  • загальні знання з інформатики
  • програмування
  • веб-дизайн
  • IT-технології

Проект  проходитиме в кілька етапів, першим з яких буде відкриття школи у м. Києві. Надалі ми плануємо поступово покрити всю Україну.
Детальну інформацію щодо реалізації проекту можна буде знайти на нашому сайті найближчим часом.